WYNIKI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH I BŁYSKAWICZNYCH 8-9.06.2019 R.

W dniu 08.06.2019 w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Szybkich a w dniu 09.06.2019 odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych. Organizatorem turniejów był Lubelski Związek Szachowy we współpracy ze Stowarzyszeniem Szachistów Szachpol w Łukowie, przy wsparciu finansowym Województwa Lubelskiego. Honorowy patronat na mistrzostwami objął Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski.

Turnieje te odbywały się w kategorii do lat 6, 8, 10, 12, 14, 16 i 18 lat w kategorii dziewcząt i chłopców. Turnieje zgromadziły w sumie 95 uczestników z klubów z terenu województwa lubelskiego m.in. z Lublina, Zamościa, Terespola, Lubartowa, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Ożarowa, Radzynia Podlaskiego oraz z Łukowa
i powiatu łukowskiego. Dyrektorem Mistrzostw był dr Bronisław Samujło.
Sędzią głównym mistrzostw był sędzia klasy FIDE Piotr Piwowarczyk.

Puchary i medale dla najlepszych oraz dyplomy za udział w turniejach wręczał Prezes Lubelskiego Związku Szachowego Piotr Piwowarczyk, Wiceprezes Michał Praszak oraz Sekretarz Bronisław Samujło.

Na ceremonii zakończenia Mistrzostw Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych puchary i medale wręczał przedstawiciel Burmistrza Miasta Łuków – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pan Marek Król.

WYNIKI:

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Szybkich / Łuków 08.06.2019 /

Klasyfikacja medalowa klubów :
I miejsce
SSz Szachpol Łuków ( 5 złotych,4 srebrne, 1 brązowy)
II miejsce
MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski ( 5 złotych, 1 srebrny)
III miejsce
LUKS Tempo Ożarów (1 złoty)
KSz Drakon Lublin ( 1 złoty)
IV miejsce
Radzyńskie Towarzystwo Szachowe ( 4 srebrne, 2 brązowe)
V miejsce
MDK Zamość ( 1 srebrny)
VI miejsce
LUKS Lubartów (2 brązowe)
VII miejsce
Bad Boys Zastawie ( 1 brązowy)
ULKS Struś Okrzeja ( 1 brązowy)

WYNIKI :

Grupa chłopców do lat 6:
1. Gogłoza Antoni SSz Szachpol Łuków


Grupa dziewczynek do lat 8:
1. Wójcik Gabriela SSz Szachpol Łuków
2. Piskur Gabriela Radzyńskie Towarzystwo Szachowe


Grupa chłopców do lat 8:

1. Pełka Piotr LUKS Tempo Ożarów
2. Mazurek Jan SSz Szachpol Łuków
3. Gogłoza Franciszek SSz Szachpol Łuków


Grupa dziewczynek do lat 10:
1. Oleksiuk, Anna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
2. Siemionek, Zuzanna Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
3. Słowikowska, Aleksandra Radzyńskie Towarzystwo Szachowe


Grupa chłopców do lat 10:
1. Suska Szymon SSz Szachpol Łuków
2. Ożóg Bartosz MDK Zamość
3. Raczyński Dominik LUKS Lubartów


Grupa dziewczynek do lat 12:
1. Marciniuk Aleksandra Gambit Międzyrzec Podlaski
2. Wysokińska Karolina Gambit Międzyrzec Podlaski
3. Mazur Julia ULKS Struś Okrzeja

 

Grupa chłopców do lat 12:
1. Pietkiewicz Andrzej MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
2. Piskur Jakub Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
3. Opolski, Wiktor LUKS Lubartów


Grupa dziewczynek do lat 14:
1. Nurzyńska, Hanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski

Grupa chłopców do lat 14:
1. Kukawski, Wiktor MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
2. Litwiniec Kacper Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
3. Jeruzalski Kamil Radzyńskie Towarzystwo Szachowe


Grupa chłopców do lat 16:

1. Bajkowski Patryk SSz Szachpol Łuków
2. Piwowarczyk, Piotr SSz Szachpol Łuków
3. Janczak, Rafał Bad Boys Zastawie


Grupa dziewczynek do lat 18:
1. Samujło Agnieszka Drakon Lublin
2. Piwowarczyk Julia SSz Szachpol Łuków


Grupa chłopców do lat 18:
1. Olichwirowicz Grzegorz SSz Szachpol Łuków
2. Pycka Bartosz SSz Szachpol Łuków

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Błyskawicznych / Łuków 09.06.2019/

Klasyfikacja medalowa klubów:
I miejsce
LUKS Lubartów ( 3 złote, 4 srebrne, 1 brązowy)
II miejsce
SSz Szachpol Łuków( 3 złote, 3 srebrne, 3 brązowe)
III miejsce
MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski ( 3 złote, 1 srebrny,1 brązowy)
IV miejsce
LUKS Tempo Ożarów ( 2 złote)
V miejsce
ULKS Struś Okrzeja ( 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy)
VI miejsce
Radzyńskie Towarzystwo Szachowe ( 1 złoty, 1 srebrny )
VII miejsce
KSz Drakon Lublin ( 1 złoty)
VIII miejsce
Bad Boys Zastawie ( 1 srebrny, 2 brązowe)

Wyniki

Dziewczęta do lat 6
1. Dejek Weronika LUKS Lubartów

Chłopcy do lat 6
1. Gogłoza Antoni SSz Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat 8
1. Wójcik Gabriela SSz Szachpol Łuków
2. Szczerba Julia LUKS Lubartów

Chłopcy do lat 8
1. Fidut Aleksander LUKS Lubartów
2. Opolski Aleksander LUKS Lubartów
3. Mazurek Jan SSz Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat 10
1. Adamowicz Nikola Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
2. Słowikowska Aleksandra Radzyńskie Towarzystwo Szachowe
3. Szczerba Aleksandra LUKS Lubartów

Chłopcy do lat 10
1. Raczyński Dominik LUKS Lubartów
2. Baran Franciszek LUKS Lubartów
3. Król Bartosz SSz Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat 12
1. Beczek Aleksandra ULKS Struś Okrzeja
2. Marciniuk Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
3. Wysokińska Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski

Chłopcy do lat 12
1. Pietkiewicz Andrzej MUKS Międzyrzec Podlaski
2. Opolski Wiktor LUKS Lubartów
3. Sykut Przemysław ULKS Struś Okrzeja

Dziewczęta do lat 14
1. Bronisz Paulina LUKS Tempo Ożarów
2. Mazur Julia ULKS Struś Okrzeja
3. Ciołek Weronika Bad Boys Zastawie

Chłopcy do lat 14
1. Kukawski Wiktor MUKS Międzyrzec Podlaski
2. Orzechowski Adrian Bad Boys Zastawie
3. Kopeć Bartosz Bad Boys Zastawie

Dziewczęta do lat 16
1. Wysokińska Patrycja MUKS Międzyrzec Podlaski

Chłopcy do lat 16
1. Bronisz Damian LUKS Tempo Ożarów
2. Bajkowski Patryk SSz Szachpol Łuków
3. Piwowarczyk Piotr SSz Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat 18
1. Samujło Agnieszka KSz Drakon Lublin
2. Piwowarczyk Julia SSz Szachpol Łuków

Chłopcy do lat 18
1. Olichwirowicz Grzegorz SSz Szachpol Łuków
2. Pucka Bartosz S Sz Szachpol Łuków

_MG_8610 _MG_8597 _MG_8614 DSC_4174 DSC_4172 DSC_4158 DSC_4154 _MG_8711 _MG_8651 DSC_4175 DSC_4181 DSC_4205 DSC_4215 DSC_4328 WP_20190608_13_15_49_ProDSC_4328

You may also like...