Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 7, 9, 11, 13, 15, 17 w Szachach Klasycznych

W dniach 7 – 9. 10.2016 r. w Hali Sportowej Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 7, 9, 11, 13, 15, 17 w Szachach Klasycznych. Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Szachistów Szachpol w Łukowie. Odbył się on w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Ziemi Łukowskiej, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego, Starosta Łukowski, Burmistrz Łukowa oraz Wójt Gminy Łuków.

Dyrektorem turnieju był dr Bronisław Samujło.
Sędzią głównym mistrzostw był sędzia klasy FIDE Piotr Piwowarczyk.

W rozgrywkach wzięło udział 63 zawodników m.in. z Międzyrzeca Podlaskiego, Lubartowa, Ożarowa, Lublina, Fajsławic, Włodawy i Białej Podlaskiej.

Klasyfikacja medalowa:

  1. SSz Szachpol Łuków – 10 medali
  2. MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski- 8 medali
  3. LUKS Lubartów – 4 medale
  4. LUKS Tempo Ożarów – 4 medale
  5. LKSz Lublin – 2 medale
  6. DRAKON Lublin – 1 medal
  7. Włodawa – 1 medal
  8. Biała Podlaska – 1 medal
  9. LUKS Fajsławice – 1 medal

Najmłodszą zawodniczką turnieju była czteroletnia Julia Ignaciuk SSz Szachpol Łuków

Wyniki:                                    

Dziewczęta do lat 7 

1.Julia Wysokińska MUKSGambit Międzyrzec Podlaski

2.Urszula Szymańska LUKS Tempo Ożarów

3.Natalia Gomółka SSz. Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat 9

1.Aleksandra Marciniuk MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
2.Karolina Tymoszuk MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
3.Karolina Wysokińska MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski

Dziewczęta do lat 11
1.Patrycja Majczyna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
2.Hanna Nurzyńska MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
3.Emilia Kozłowska LUKS Tempo Ożarów

Dziewczęta do 13
1.Daria Sawa LUKS Fajsławice
2.Agata Michaluk LUKS Lubartów
3.Julia Salamandra LUKS Tempo Ożarów

Dziewczęta do lat 15

1.Agnieszka Samujło KSz. Drakon Lublin

2.Julia Piwowarczyk SSz. Szachpol Łuków

3.Natalia Golba SSz. Szachpol Łuków

Dziewczęta do lat17 

  1. Julia Cymerman

 

Chłopcy do lat

1.Szymon Suska SSz. Szachpol Łuków

2.Michał Drozd LUKS Lubartów

3.Mateusz Kowalik LUKS Tempo Ożarów

Chłopcy do lat 9 

1.Wiktor Opolski LUKS Lubartów
2.Jakub Sienkiewicz SSz. Szachpol Łuków
3..Karol Petruczenko MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski

Chłopcy do lat11
Jerzy Rzeńca LKSz. Lublin
2.Wiktor Kukawski MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
3.Mateusz Wawer SSz. Szachpol Łuków

Chłopcy do lat13
Mateusz Bojczewski LKSz. Lublin
2.Jakub Chudzik Włodawa
3..Piotr Piwowarczyk SSz. Szachpol Łuków

  • 15 lat

1.Grzegorz Olichwirowicz Biała Podlaska

2.Jakub Niczyporuk SSz. Szachpol Łuków

3.Bartosz Pycka SSz. Szachpol Łuków

  • 17 lat
  1. Adrian Matyjaszczyk LUKS Lubartów
    2. Tomasz Gogacz SSz.Szachpol Łuków
    3.

 

14520427_892744820826544_4365435719960011960_n 14523003_892744857493207_1067614316769615941_n 14523086_892744774159882_5625139154966822426_n 20161009_154514 20161009_154624 20161009_155416 20161009_155718 20161009_155734 20161009_155854 20161009_160133 20161009_160158 20161009_160507 20161009_160629 20161009_160930 20161009_161058 20161009_162504 20161009_162743 a-7397 a-7405 a-7417 a-7424 a-7460 a-7462 a-7612

You may also like...